Печать

RPC Superfos: упаковка для сиру, що дає можливість обійтися без тарілки

Зручне, виготовлене на замовлення рішення RPC Superfos вдихає нове життя в упаковку високоякісного сиру компанії Skanemejerier, провідного виробника зрілого сиру в Швеції. Клиноподібна упаковка з бар'єрного матеріалу  дає можливість споживачам обійтися без тарілки, при сервіруванні  не торкатися сиру пальцями.
«Зручність - це важлива тенденція, і, взагалі кажучи, упаковка сиру не сильно змінилася з 1950-х років, - пояснює Яннік Андерссон, бренд-менеджер Allerum & Cheese в Skanemejerier. - Ми хотіли зробити крок вперед і запропонувати споживачам вражаюче нове рішення для наших зрілих сортів сиру Allerum. З упаковкою від RPC Superfos ми тепер оновлюємо образ упаковки сиру і маємо контейнер, який змушує наш сир виділятися серед інших».
 
Нове рішення являє собою клиноподібну поліпропіленову упаковку, виготовлену методом лиття під тиском, з запаюванням і етикеткою. Упаковка має бар'єрни властивості по відношенню до кисню. Верх упаковки прозорий, що робить привабливий жовтий колір сиру видимим, як частина загального художнього оформлення. Все, що споживачі повинні зробити, це зняти підставку, поставити упаковку  на стіл, перевернути контейнер догори дном, зняти верхню кришку, і сир сервірований на трикутній підставці. Для його подальшого зберігання  просто ставлять на місце верхню кришку.


Ще однією перевагою рішення від RPC Superfos є придатність для повної вторинної переробки. Це має особливе значення для компанії Skanemejerier, яка нещодавно досягла 90-процентного зниження впливу на оточу.че середовище, змінивши своє джерело енергії з викопного палива на централізоване теплопостачання.