Печать

Плівки для повторного закриття упаковки

Компанія Innovia Films випускає нову двокомпонентну поліпропіленову плівку (BOPP) Rayoface™, спеціально призначену для повторного використання, наприклад, вологі серветки. Міцність цих прозорих плівок становить від його товщини - 92 мкм. Плівка також має спеціальне покриття і адгезивні покриття для забезпечення якості друку.
Richard Southward, головний  менеджер по продуктах, зазначає: «Ринок вологих серветок значно виріс за останні кілька років, і бренд-менеджери спробували ряд варіантів поліпшення споживчих властивостей при відкритті і повторному закритті упаковки. Ми взяли на себе різні вимоги, які ми поділяємо, і впевнені, що наша нова плівка, придатна для повторного використання, ідеально підходить як для великих, так і для невеликих упаковок. Щільність плівки дозволяє легко відкривати і повторно закривати упаковку, не втрачаючи при цьому своєї жорсткості. Той факт, що ця продуктивність може бути досягнута за допомогою моноструктурної плівки, усуваючи необхідність ламінування декількох шарів, знижує витрати і ресурси».


На плівках можна друкувати за допомогою широкого спектру процесів друку, включаючи офсет  і флексографию.
Richard Southward додає: «Природна стійкість BOPP до вологи гарантує, що вона буде працювати з широким діапазоном розмірів упаковки в різних додатках, таких як товари для догляду за домом, за собою або для промислових продуктів».