Печать

НОВА АЛЮМІНІЄВА БАНКА З ФУНКЦІЄЮ ПОВТОРНОГО ЗАКРИТТЯ

Компанія SNSTech, зі штату Техас, представила в США нову 100% алюмінієву банку з функцією повторного закриття. Компанія стверджує, що її новий дизайн робить такі банки більш прийнятними для споживачів, брендів та виробників, а також вони призвані стати екологічною альтернативою полімерним пляшкам. Упаковка SipNShut призначена для роботи на існуючих лініях фасування на високих швидкостях.

Bill Brandell, президент компанії SNSTech, зазначив: «Ми вивчили ринок і впевнені, що споживачі хочуть бачити банки з функцією повторного закриття. Проте ті пропозиції, які існують сьогодні на ринку, непривабливі для виробників, брендів та споживачів. У них поєднується полімер і метал, їх практично не можна використовувати на існуючих лініях фасування, а для споживачів вони просто незручні. В SipNShut ми сфокусувалися на вирішенні всіх цих проблем».

Запатентований дизайн SipNShut розроблений у співпраці з виробниками металевих банок і очікується, що вже наступного року вони з'являться на прилавках магазинів.