Печать

CONSTANTIA ЗОСЕРЕДЖУЄТЬСЯ НА ЕКО-РІШЕННЯХ

Constantia Flexible представляє серію пакетів EcoLam, які виготовляються виключно з поліетилену, що полегшує його переробку.

Австрійська пакувальна компанія Constantia Flexible представила нову лінійку продуктів Ecolutions, спрямовану на задоволення зростаючих вимог до стійкості. Компанія, яка займає четверте місце у світі з виробництва гнучкої упаковки, заявила, що нова серії упаковки була розроблена у відповідь на проблему збільшення відходів упаковки після її споживання на більш екологічні варіанти.

Ecolutions складається з трьох серій упаковки - EcoLam, EcoCover та EcoTrainerAlu, які зменшують викиди вуглецю в атмосферу, зосереджують увагу на рішеннях для повторної переробки та зменшують вплив на навколишнє середовище. Мономатеріал - поліетиленовий ламінат EcoLam є легким і його структура OPE/PE повністю переробляється завдяки своїй моно структурі. Крім того, його вуглецевий слід приблизно на 32 % менше порівняно з існуючими матеріалами, - пояснює Constantia Flexible. EcoLam також доступний з бар’єрними властивостями під назвами EcoLamPlus та EcoLam HighPlus, які також є мономатеріалами з ПЕ. Генеральний директор Alexander Baumgartner сказав, що Constantia також працює над компостуємими  рішеннями для малих видів упаковок, таких як пакети та стіки, які важко переробляти.