Печать

Картонна упаковка з повторним закриттям

Полімерний fresh clip, який може запечатувати коробки для зберігання свіжих продуктів, отримав спеціальну нагороду за інновації.

Австрійська компанія Greiner Packaging виготовила  методом лиття під тиском полімерний fresh clip, який дозволяє прикріплювати його до картону або алюмінію до ущільнювальної поверхні. Видаливши складки в упаковці споживач може скріплювати отвір разом.

«Полімерний fresh clip дозволяє споживачам повторно закривати коробку після її відкриття. Це дає можливість зберегти свіжими довше такі продукти, як хлібні злаки, мюслі, тактивно допомагаючи запобіганню харчових відходів», - наголосили у Greiner Packaging.

«Поєднання картону і полімеру означає, що використання обох матеріалів зводиться до мінімуму. У той же час рішення забезпечує оптимальний захист вмісту від вологи, шкідників і псування».

За словами виробника, fresh clip простий у використанні, а також візуально привабливий. «Вміст упаковки можна отримати, просто витягнувши пластинчастий елемент. Щоб знову запечатати упаковку, по сторонам стискаються два захоплення до тих пір, поки не буде чути клацання, - йдеться в повідомленні компанії.

Greiner Packaging  був визнаний за дизайн упаковки та отримав спеціальну нагороду на заході Австрійський день упаковки 2018 (Osterreichischer Verpackungstag), в якиму було представлено 60 заявок в п'яти категоріях.