Печать

Нова різдвяна банка пива Tuborg

Компанія Ball виробник металевої упаковки для напоїв створила ексклюзивний дизайн банок преміум-класу для різдвяного пива Tuborg для Carlsberg Srbija Group

Креативний дизайн відображає карамельні ноти темного лагера і святковий настрій, включаючи знаменитий логотип Tuborg поруч з ялинками, північними оленями і снігом.

Демонструючи інноваційну техніку друку Eyeris High Definition від Ball, цей привабливий дизайн гарантує виділення серед конкурентів в цей вирішальний період продажів і обіцяє високі сезонні наміри покупки.

Технологія Eyeris High Definition є найбільш популярною для створення преміального виду дизайну банки. Процес HD створює зображення з глибиною деталізації, а також виділяє більш насичені і природні кольори.

Ana Mira Milinkovic, менеджер із закупівель в Carlsberg Srbija Group, прокоментувала: «Ми знали, що хочемо використовувати алюмінєву упаковку, так як банки дозволяють нам не тільки швидко створювати міцні числові дистрибуції, а й нескінченно переробляти без втрати якості, незалежно від кольору або дизайну нашого бренду на них. Інновації і пристрасть Ball допомогли нам створити дійсно захоплюючий і привабливий дизайн».

В даний час нова різдвяна упаковка пива Tuborg доступні в Сербії, Чорногорії, Боснії і Герцеговині.