Печать

Mondi Kalenobel розробила нову інноваційну упаковку для морозива

Виробник гнучкої упаковки, тепер відомий як Mondi Kalenobel (у липні 2016 року Mondi group придбала турецьку компанію Kalenobel), нещодавно взяв на себе унікальний виклик клієнта: виготовити паперовий конус з прозорим полімерним вікном для упаковки морозива, щоб споживач зміг побачити продукт. У 2016 році до Mondi Kalenobel звернувся сімейний виробник цукрових конусів Oexmann GmbH & Co. KG з м.Гельзенкірхен (Німеччина), який запитав, чи можна це зробити.

"Ми були єдиним постачальником, який прийняв цей виклик" - каже Sedat Igbar, комерційний менеджер в Європі. “Ми працювали крок за кроком з Oexmann  розробили і запатентували конусний рукав, що дозволяє любителям морозива побачити що всередині. Перші комерційні продукти потрапили на полиці цього травня.

Для клієнта Oexmann - новозеландського виробника морозива Fonterra - Mondi розробив унікальну конструкцію рукавних вікон, що представляє собою невикористану брендингову можливість для преміальних конусів. Покупці зможуть побачити елементи, які увійшли до смачних конусів. Овальне прозоре вікно на втулці конуса заввишки 2,3 см і 1,8 см завширшки виготовлено з біорозкладальної плівки.

"Ми зосереджені на пошуку рішення - навіть якщо це займе шість місяців або рік", - відзначає Igbar. "Mondi також продемонстрував здатність створювати зручні, сучасні рішення. Ми дійсно є єдиним центром і головним гравцем на ринку упаковки морозива."