Печать

KFC нарощує зусилля із забезпечення стійкості полімерної упаковки

Відомий ресторан швидкого харчування робить великий крок, взявши на себе зобов'язання використовувати  всю полімерну упаковку, орієнтовану на споживача, придатну для переробки або повторного використання до 2025 року.

У KFC заявили, що рішення приймається, оскільки ресторани на певних ринках вже працюють над ліквідацією полімерної упаковки. Мережа ресторанів, раніше відома як Kentucky Fried Chicken, управляє більше 22 000 ресторанами в більш ніж 135 країнах. Це включає в себе близько 4100 місць в Сполучених Штатах.

«KFC в змозі надати реальний вплив на те, як галузь в цілому підходить до управління відходами і упаковкою», - заявив генеральний директор Tony Lowings. «Оскільки екологічна стійкість є ключовим аспектом нашої роботи, це зобов'язання являє собою публічне визнання зобов'язання, яке ми маємо для вирішення цих серйозних проблем».

У KFC кажуть, що у нього вже є план дій по внесенню змін, який включає в себе роботу з постачальниками для визначення альтернатив на кожному ринку. Компанія також проведе аудит існуючих рестораннів, щоб знайти способи зменшити кількість полімерних відходів.

У планах також «встановлення партнерських відносин з постачальниками для визначення стійких альтернатив таким предметам, як соломинки, поліетиленові пакети, столові прилади і кришки», - йдеться в повідомленні компанії. Робота також буде включати «специфічну для ринку мету по скороченню повторного використання та переробки».

За словами KFC, маючи тисячі ресторанів по всьому світу, робота буде включати підтримку місцевих цілей сталого розвитку для задоволення унікальних потреб в різних областях.

Кілька ринків KFC вже працюють над скороченням полімерів. У 84 ресторанах в Сінгапурі мережа працює над відмовою від використання полімерних соломинок і кришок для стаканів. У Румунії і Франції мережа прагне замінити всі полімерні соломинки на папір. В Індії KFC заявляють, що перестають використовувати споживчі полімерні  пакети і переходять на альтернативні варіанти.

KFC належить Yum Brands Inc., в яку входять також торгові мережі Taco Bell і Pizza Hut.