Печать

«Earthpouch» - альтернатива полімерній упаковці

Компанія Sirane, що займається розробкою пакувальних матеріалів для  харчових продуктів, представила екологічно чисте рішення, а саме пакет, що виготовлений з паперу та внутрішнім термо покриттям. Цей матеріал, в якому повністю відсутні полімери, може перероблятися та/або компостуватися.

Troofoods стала першим брендом, що використав новий матеріал, і з тих пір ряд брендів перейшли на упаковку Earthpouch, в тому числі ряд зарубіжних компаній.

Simon Balderson, Sirane MD, сказав: «Earthpouch користується великою популярністю на ринку, так як компанії шукають екологічно чисту упаковку. Оскільки Earthpouch придатний для вторинної переробки разом з паперовими пакетами».

«Ми були включені в шорт-лист на британську премію упаковки (UK Packaging Awards) в Лондоні в номінації ресурсоефективність упаковок, а також стали фіналістами премії Sustainable Packaging Awards в Амстердамі».

«Earthfilm був наступним логічним кроком для Sirane, і тому ми раді можливості запропонувати його на ринку. Ми вже отримали ряд запитів».

В даний час у нас є стандартні і бар'єрні пакети / плівки, які скоро будуть доступні з високим бар'єром, що означає, що вони підходять для широкого спектру потенційних продуктів.