Печать

Garcon Wines випустила нову коробку для ефективного перевезення вина

Компанія Garcon Wines для своїх плоских пляшок вина, запустила на ринок коробку для группової упаковки, яка обіцяє скоротити вартість транспортування і зберігання вина на 60%. Новинка кидає виклик «гротескній» неефективності логістики в індустрії вина.

Коробку розробили у співпраці з компанією DS Smith, в упаковку вміщується десять плоских винних пляшок, а традиційна упаковка могла б вмістити приблизно чотири звичайних круглих скляних пляшки того  об'ємом 750 мл. 

З метою значного поступу в області виноробної логістики, упаковки та екологічності, Garcon Wines переставили свої плоскі пляшки в абсолютно нову орієнтацію; вісім плоских пляшок, упакованих вертикально, дві з яких лежать горизонтально в повітряному просторі навколо вузьких місць, усуваючи практично всі невикористаний повітряний простір. Це було досягнуто завдяки тому, що тонка пляшка Garcon Wines була спеціально розроблена таким чином, що вісім пляшок загальною шириною дорівнюють довжині,  а ширина і глибина однієї пляшки дорівнює площі навколо вузького місця.

Компанія провела деякі розрахунки, щоб продемонструвати потенційну емісію вуглецю і економію витрат:

У порівнянні із середнім кейсом для 6 круглих скляних пляшок - стандартної вторинної упаковки, яка використовується для транспортування вина, - новий кейс  для плоских пляшок Garcon Wines приблизно на 55% просторово менше. Ця економія місця в кожному випадку означає, що піддон з 10 шухлядками для плоских пляшок може нести 1040 пляшок вина в порівнянні зі стандартним піддоном з 6 ящиками з круглими скляними пляшками, який буде перевозити 456 пляшок вина. Розміщення в піддоні в 2,28 рази більше вина означає зниження витрат на: а) упаковку; б) складську обробку та зберігання; і в) транспорт.

На прикладі партії в 50 000 пляшок вина плоска винна пляшка Garcon Wines та доданий до неї 10 Flat Bottle Case дозволили б скоротити витрати на упаковку для цього короба вдвічі - з 10 до 5 пенсів за пляшку, заощадивши більше 2600 фунтів стерлінгів. З точки зору транспортування і для вантажу того ж розміру, 10-футовий контейнер для пляшок значно зменшить потребу в вантажних автомобілях (важких транспортних засобах, які перевозять стандартні 24 палети) з 5 вантажних автомобілів до двох.