Печать

SMURFIT KAPPA пропонує альтернативне рішення термозбіжним плівкам для мультипак

У Smurfit Kappa помітно збільшилася кількість компаній, які шукають стійкі заміни термозбіжної плівки для мультипак.

Лідер в області упаковки, який в минулому році виступив з ініціативою Better Planet Packaging, працює над портфелем продуктів, призначених для заміни термозбіжної плівки, починаючи з інноваційного рішення Nor-Grip.

Зібраний в автоматизованій пакувальній лінії, Nor-Grip являється інноваційним рішенням гофрокартону, які надійно об'єднують продукти, такі як великі пляшки, в споживчі одиниці, усуваючи необхідність термозбіжної плівки.

Недавнє дослідження показало, що 75% споживачів віддають перевагу сталого продукту Nor-Grip, а не полімерній термозбіжнії плівці. У зв'язку зі зростаючою стурбованістю з приводу кількості відходів упаковки, що надходять в світові океани і на звалище, все більше число Світові бренди звернулися до Smurfit Kappa з проханням надати альтернативи, придатні для вторинної переробки, для одноразових полімерів, таких як термозбіжна плівка.

Продукт Nor-Grip підходить для широкого спектру продуктів, які зазвичай постачаються у великих пляшках, включаючи безалкогольні напої, олія, бутильовану воду і миючі засоби. Він пройшов серію суворих випробувань, щоб переконатися, що він досить міцний, щоб витримувати навіть найважчі навантаження в усіх аспектах ланцюжка поставок.

Він зібраний за допомогою аплікатора Nor-Grip, високонадійного і ефективного верстата, створеного командою експертів в підрозділі Smurfit Kappa Machine Systems. Поєднання складної автоматизації, ланцюжка поставок і знань споживачів, а також інноваційного дизайну продукту забезпечує максимальну швидкість виходу на ринок для клієнтів.

Smurfit Kappa також розробляє і тестує ряд додаткових продуктів, таких як сестринський продукт Multipack «Sleever», який використовується для невеликих продуктів, таких як пиво в пляшках і консерви, які будуть додані в портфель Shrink Film в найближчі місяці.

Arco Berkenbosch, віце-президент з інновацій та розвитку в Smurfit Kappa, прокоментував: «Продукт Nor-Grip є одним з найпопулярніших продуктів, зазначених у рамках нашої ініціативи Better Planet Packaging, і запити, що надходять від клієнтів протягом останніх декількох місяців. Це відмінний приклад стійкого рішення для упаковки, яке може бути реалізовано сьогодні. Ми натхнені його потенціалом, тому що він простий, ефективний і, звичайно, на 100% придатний для повторного використання».