Печать

Mirius пропонує розпилювач з 100% переробленого полімеру

Mirius, нова назва Coventry Chemicals, об'єднало свої зусилля з одним з найбільших у Великобританії виробників пляшок для вторинної переробки, щоб запропонувати своїм клієнтам пляшку з розпилювальним спреєм, виготовлену виключно з 100% переробленого полімеру (rPET).

На першому місці в британській клінінгової індустрії нова 100% перероблена пляшка також підлягає вторинній переробці. Пляшка доступна для клієнтів з власними засобами, а також зі стандартним асортиментом професійного очищення Mirius - Super Professional.

Провівши численні дослідження, наші клієнти висловили «значне» бажання придбати продукцію, яка була б стійкою, етично обгрунтованою і екологічно чистої, а пляшки є важливою частиною нашої корпоративної відповідальності та нашого прагнення допомогти зменшити кількість відходів з полімерів.

Комерційний директор Mirius Даррен Ленгдон сказав: «Будучи одним з найбільших виробників власних засобів для чищення, пропозиція нашим клієнтам пляшок, виготовлених з 100% переробленого матеріалу, які потім можуть бути перероблені на 100%, є природним кроком і допомагає нашим клієнтам підвищити рівень захисту довкілля. Якщо ви використовуєте щось, ви повинні нести відповідальність за це в довгостроковій перспективі. Багато з наших клієнтів працюють над стійким, придатним для вторинної переробки продуктом і упаковкою до 2025 року - тепер Mirius може допомогти їм у цьому».

На додаток до нових 100% переробленим тригерним пляшках ми також можемо запропонувати пляшки з горловиною на 750 мл і каністри об'ємом 5 літрів з 25% переробленого матеріалу - все з них на 100% підлягають вторинній переробці, що є ще одним в галузі.