Печать

BillerudKorsnäs і ALPLA співпрацюють в розробці паперової пляшки на біо-основі і придатною для вторинної переробки

Постачальник паперових пакувальних матеріалів BillerudKorsnäs і постачальник рішень для полімерної упаковки ALPLA оголосили про створення спільного підприємства в данській компанії з виробництва паперових пляшок ecoXpac. Коли транзакція буде завершена, BillerudKorsnäs і ALPLA володітимуть рівними частинами ecoXpac. BillerudKorsnäs в даний час є мажоритарним власником і є акціонером компанії з 2015 року. BillerudKorsnäs є рушійною силою в триваючої розробці паперової пляшки, яка була розпочата ecoXpac в 2010 році і з Carlsberg Group з 2015 року.

ALPLA і BillerudKorsnäs поділяють прагнення стимулювати інновації в області упаковки в стійкому напрямку. Обидві компанії мають намір використовувати розвиток, об'єднавши свої ресурси, компетенції та сильні сторони, щоб підтримати масштабування ecoXpac  на біо-основі і придатною для повторного використання паперової пляшки.

В кінці 2016 року Carlsberg Group представила перший фізичний прототип паперової пляшки Green Fibre Bottle, і перше покоління паперових пляшок з тих пір знаходиться на стадії тестування. В даний час планується продовжити розробку, щоб мати можливість запустити, а потім збільшити виробництво. Наступні покоління будуть повністю на біо-основани і матимуть біорозкладні бар'єри, тим самим повністю реалізуючи концепцію і дозволяючи споживачам в усьому світі жити більш стійко. 

- З BillerudKorsnäs ми знайшли амбітного партнера, що створює новий сегмент ринку упаковки, який пропонує додатковий споживчий досвід для наших поточних рішень щодо жорсткої упаковки. ALPLA розділяє пристрасть до технічних проблем та інновацій. Я хочу підкреслити довгострокове бачення спільного підприємства по створенню повністю біо-паперових пляшок. За словами Günther Lehner, генерального директора ALPLA, наша компанія вносить вклад в спільне підприємство, а також в технічні ноу-хау, щоб прискорити розробку та впровадження на ринок паперової пляшки.

«Я вважаю, що з нашими загальними і чесними амбіціями по створенню нових можливостей, ALPLA і BillerudKorsnäs тепер роблять важливе зобов'язання внести свій внесок в більш стійке майбутнє. Питання не в тому, «якщо», а в тому, «як скоро» це спільне підприємство представить Petra Einarsson, генеральний директор і президент BillerudKorsnäs, каже, що коли ми зробимо це, це буде повністю перероблена і придатна для вторинної переробки паперова пляшка.

EcoXpac була заснована з сильним баченням майбутнього. Сьогодні ми маємо честь мати кращих гравців на своїх полях, які поділяють наше бачення. Це змушує мене пишатися тим, чого ми досягли досі. Martin Grosen Petersen, генеральний директор ecoXpac, вважає, що це бачення ніколи не було ближче до реальності, ніж сьогодні.

Створення спільного підприємства підлягає загальноприйнятим нормативним дозволами, таким як дозволу на контроль злиттів. Очікується, що операція буде завершена в 3-му кварталі 2019 року.