Печать

Tetra Pak представляє підключену цифрову платформу для упаковки

Tetra Pak оголосила про запуск цифрової платформи для упаковки молока і соку в інтерактивні інформаційні канали, повнофункціональні носії даних і цифрові інструменти.

 

Відповідно до тенденцій індустрії 4.0 і з генерацією коду, цифровим друком і управлінням даними в основі, підключена пакувальна платформа принесе нові переваги для виробників продуктів харчування, роздрібних продавців і покупців.

Для виробників нова пакувальна платформа пропонує наскрізну простежуваності для поліпшення виробництва продукту, контролю якості та прозорості ланцюжка поставок. Він буде мати можливість відстежувати і відслідковувати історію або місцезнаходження будь-якого продукту, що дозволить відстежувати продуктивність ринку і будь-які потенційні проблеми.

Для роздрібних продавців він забезпечить більш чітке уявлення про ланцюжку поставок і розуміння в режимі реального часу, що дозволить дистриб'юторам відстежувати рух запасів, отримувати оповіщення про виникнення проблем і відслідковувати ефективність доставки.

Для покупців це буде означати можливість доступу до величезної кількості інформації, наприклад, про те, де був виробленний продукт, про ферму, з якої були отримані інгредієнти, і про те, де упаковка може бути перероблена.

Іван Нестеренко, віце-президент Cross Portfolio в Tetra Pak, сказав: «Ми відкриваємо для наших клієнтів нові можливості для отримання більшої віддачі від упаковки, ніж раніше. Тепер мова йде не тільки про захист і функціональності продукту, а про можливість підключення. Майбутнє упаковки безсумнівно цифрове: цей запуск є кроком до дійсно інтелектуального пкету, і ми раді співпраці з нашими клієнтами».

Tetra Pak успішно завершила пілотні випробування разом зі своїми клієнтами, щоб протестувати новий підключений пакет і його ефективність в роздрібній торгівлі в Іспанії, Росії, Китаї, Домініканській Республіці і Індії, працюючи з виробниками напоїв, соків і молока. В Іспанії покупець збільшив свої продажі на 16% завдяки кампанії сканування і виграшу.