Печать

Stora Enso інвестує в екологічно чисті вироби з формованого волокна

Розташований у Фінляндії виробник целюлози, паперу і лісоматеріалів Stora Enso інвестує в рішення з формування волокон наступного покоління, які будуть виготовлятися з поновлюваних матеріалів і придатні для переробки та біорозкладання.

Stora Enso побудує нову виробничу лінію і пов'язану з нею інфраструктуру для виробництва формованих волокон на фабриці Hylte Mill в Швеції.

Інвестиції в технології формованого волокна є частиною прагнення до стійкості, щоб виробляти продукти, які є поновлюваними, придатними для повторного використання, здатні біологічно розкладатися і не містять полімерів.

Очікується, що компанія ще більше зміцнить свої можливості по заміні викопних продуктів і внесе свій внесок в боротьбу з глобальною проблемою полімерних відходів. Перші продукти планується випустити на ринок до кінця 2019 року.

Stora Enso виготовляє вироби з формованого волокна з целюлози (CTMP) шляхом пресування в бажану форму в формувальній машині. Деревина для виробництва целюлози закуповується з сертифікованих FSC і PEFC джерел в Швеції і Фінляндії.

Компанія заявила, що планує виробляти сировину на своїх заводах в Швеції і Фінляндії, а також переробляти на Hylte Mill. Компанія прагне виробляти на початку 50 мільйонів одиниць продукції на пілотному етапі і має намір розширюватися.

Очікується, що на виробничій лінії буде працювати новий підрозділ по виробництву формованого волокна, а також будуть проводитися дослідження і розробка нових формованих волокнистих матеріалів і технологій.

Нові продукти включають в себе одноразові упаковки для харчових продуктів такі як чашки, миски, тарілки і кришки для кавових чашок, а також для нехарчових продуктыв, які задовольняють потреби споживачів, що шукають більш екологічні альтернативи полімерам.