Печать

Інноваційні пакувальні рішення Smurfit Kappa удостоїлися 14 нагород від EFIA Awards 2019

Група Smurfit Kappa удостоїлася відразу 14 нагород від European Flexographic Industry Association (EFIA), закріпивши свої лідерські позиції на ринку упаковки.

Оригінальні та інноваційні пакувальні рішення для Cobra, Huggies і Schwartz принесли Smurfit Kappa чотири золоті, чотири срібні і дві бронзові нагороди, а також три високі оцінки і нагороду за особливі заслуги. Технічний директор Smurfit Kappa John Glancy був удостоєний нагороди «За досягнення у професійній діяльності». Lifetime Achievement за великий досвід в сфері технічної друку, придбаний за 41 рік роботи на заводі Smurfit Kappa в Тенноксайде (Шотландія).

«Ці нагороди доводять, що компанія продовжує впроваджувати інновації та розвиватися, - зазначив генеральний директор Smurfit Kappa в Великобританії Clive Bowers, коментуючи результати конкурсу. - Ми відкриваємо нові горизонти, вдосконалюємо друк, дизайн і піклуємося про навколишнє середовище».

Директор з маркетингу Smurfit Kappa в Великобританії Jason Peckham додав: «Один з головних принципів нашої компанії - завжди слухати і розуміти клієнтів. Ці 14 нагород ще раз демонструють відданість справі, талант і досвід всієї нашої команди».

У 2019 церемонія вручення нагород EFIA пройшла у конференц-центрі Concorde в Манчестері. Щорічно на заході відзначаються технічні інновації і творчий підхід в сфері флексографічного друку.

Про групу Smurfit Kappa

Група Smurfit Kappa (Смерфіт Каппа) є одним зі світових лідерів в області надання пакувальних рішень на основі паперу і входить в список FTSE 100, з річним обсягом продажів в 8,9 мільярда євро (у 2018 році). На 350 підприємствах Групи працюють близько 46 000 співробітників в 23 країні Європи і в 12 країнах американського континенту. У Росії Smurfit Kappa представлена чотирма заводами, на яких працює 800 чоловік. Група є провідним виробником гофрокартонной упаковки в Північно-Західному регіоні і лідером з продажу пакетів bag-in-box для розливу вина і рідких харчових продуктів на всій території РФ.

Досвід і знання фахівців Групи в поєднанні з потенціалом, заснованим на досвіді співпраці з тисячами партнерів по всьому світу, дозволяють нам точно прогнозувати тенденції розвитку упаковки, створювати нові рішення і відкривати можливості для наших клієнтів. Група має великий портфелем рішень в області паперової упаковки і постійно створює нові інноваційні напрацювання, зміцнюючи позиції лідера ринку. В основі ефективного виробництва Групи - продумана інтеграція всіх аспектів діяльності компанії: від якісного дизайну упаковки до ефективної логістики і забезпечення підприємств сировиною.