Печать

Dow і Menshen оголосили про нову технологію запаювання ковпачків для пакетів

Dow і Menshen, один з провідних світових виробників ковпачків, закупорювальних засобів, оголошують про нову технології закупорювання з внутрішнім нагріванням, яка дозволяє виготовляти, зварювати пакети з плівок з одного матеріалу. Ця вражаюча технологія дозволяє переробникам відповідати критеріям переробки для гнучкої упаковки і може допомогти брендам досягти своїх цілей в області стійкої упаковки.

«По суті, ми повністю змінили уявлення про те, де і коли необхідно подавати тепло під час процесу зварювання штуцера безпосередньо до шару плівки. Ми вирішили одночасно два завдання: як легко герметизувати штуцери за допомогою плівок з одного матеріалу і як запобігти розрізанню плівки ребром жорсткого  штуцера», - пояснив Dr. Peter Sandkuehler, лідер по глобальним технологіям застосування

Новий процес призначений для легкого вварювання штуцера в більш чутливі до тепла структури з одного матеріалу, виготовлених з усіх поліпропіленових або всіх поліетиленових пакувальних шарів. Замість того, щоб традиційно подавати тепло ззовні плівки, що утворює пакет, для розплавлення герметизуючого шару і штуцера, останній попередньо розплавляється біля основи перед вставкою в пакет і герметизацією.

«Принадність процесу в його простоті», - сказала Sarah De La Mare, директор з розвитку бізнесу в Menshen. «Насправді більш логічно подавати тепло зсередини, а не зовні, використовуєте ви мономатеріали чи ні. В даний час ми працюємо з декількома виробниками машин, щоб гарантувати, що ця технологія може бути інтегрована в нові і існуючі лінії по виробництву пакетів».

Реверсування традиційного процесу герметизації допомагає зменшити надмірне тепло, яке необхідно докласти зовні плівки для герметизації внутрішніх шарів плівки з більш низькою щільністю до основи штуцера з високою щільністю. У той же час структура упаковки менше залежить від теплового опору плівки, і врізання плівки виключається, що призводить до якісного зварювання штуцера і пакету, який відмінно виглядає на полиці.

«В Dow ми працюємо над розширенням нашого портфеля рішень на основі однокомпонентних матеріалів на основі поліетилену вже кілька років. Розглядаючи додатки з видавленими пакетами, ми знали, що змінити це буде непросто і зажадає нестандартного мислення », - сказав він.

Jaroslaw Jelinek, менеджер з маркетингу в EMEA, Dow Packaging & Specialty Plastics. «Те, що сьогодні Dow і Menshen виводять на ринок, - це технологія, яка сприяє досягненню цілей полімерного циклічного розвитку, які Dow і вся галузь взяли на себе».

Впровадження технології зворотного вварювання штуцера є результатом чудовою трирічної спільної роботи Dow і Menshen, які працюють з низкою партнерів над інтеграцією технологій і допомагають власникам брендів і конвертерам застосовувати новий підхід до герметизації на практиці. Обидві компанії працюють з провідними виробниками пакувальних машин по всьому світу з метою комерціалізації технології.

Технологія зворотного вварювання штуцера була успішно випробувана в Dow's Pack Studios в Хоргені, Швейцарія, зі штуцерами Menshen та в моно або багатошаровими плівкововими структури, що містять компоненти Dow, такі як DOWLEX ™ 2750ST, ELITE ™ 5960G, у зовнішніх шарах, покритих OPULUX ™ HGT і AFFINITY ™ .

Ця технологія підходить для більшості розмірів пакетів і для широкого спектра застосувань - від дитячого харчування, приправ і миючих засобів до засобів особистої гігієни, таких як шампуні, гелі для душу або лосьйони для тіла. Для пакувальних додатків, які не можуть піти на компроміс в збереженні контенту, Dow поєднує цю технологію з бар'єрними рішеннями в конструкціях, які призначені для вторинної переробки.