Печать

P & G випробовуватиме багаторазову упаковку Olay у Великобританії і США

Це перший масовий роздрібний бренд по догляду за шкірою, який висунув подібну ініціативу.

Починаючи з жовтня 2019 року і протягом трьох місяців, зволожуючий крем Olay Regenerist Whip буде доступний у вигляді заправної капсули, яка поміщається в оригінальну банку. Якщо він буде прийнятий, бренд перемістить замінить п'ять мільйонів банок крему на багаторазові капсули.

Споживачі зможуть придбати багаторазову упаковку Olay Regenerist Whip, яка містить одну повну банку і одну додаткову порцію зволожуючого засобу, який можна помістити в банку після її спустошення. Упаковка буде продаватися і відправлятися в контейнері, виготовленому з 100% переробленого паперу, і не буде містити зовнішньої коробки для зменшення використання картону. Самі капсули також придатні для вторинної переробки.

Anitra Marsh, заступник директора з питань сталого розвитку та бренд-комунікацій для догляду за шкірою і особистої гігієни, сказала: «Кінцева мета полягає в тому, щоб знайти і прийняти безліч більш стійких пакувальних рішень, і багаторазова упаковка Olay Regenerist Whip є першим кроком у цій подорожі. Для нас дуже важливо зробити це правильно, тому що тільки тоді ми зможемо вивести цю концепцію на ринок в масштабі».

Olay протестує свій зволожуючий крем Olay Regenerist Whip на Olay.com у США і Великобританії і вибере роздрібних продавців онлайн протягом тримісячного періоду (інформація про ціни буде представлена в майбутньому), а потім оцінить отримані знання для інформування майбутньої упаковки.