Печать

DS Smith представляє упаковку для готових продуктів

Компанія DS Smith Plastics, що займається виготовленням упаковки методом лиття, представила нову лінійку варіантів упаковки, відому як готова до вживання упаковка (LRP - loop ready packaging).

Запущені в травні LRP є надійними, багаторазовими, поворотними та повністю перероблюваними варіантами упаковки, йдеться в заяві DS Smith«Споживачі будуть вносити невеликий депозит за LRP при здійсненні покупки. Після того, як вони спожили їжу, вони просто повертають упаковку в магазин для повернення застави», - пояснили в компанії.

За словами DS Smith, цей процес у багатьох місцях вже автоматизовано за допомогою машини, яка сканує упаковку і вміст і дає купон з кредитом магазину для майбутніх покупок.

Для британської пакувальної компанії LRP - це «наступна логічна еволюція» від готової роздрібної упаковки (RRP - retail ready packaging) до готової упаковки (SRP - shelf-ready packaging). «Упаковка забезпечує можливість безвідходного використання багатьох найпопулярніших продуктів роздрібної торгівлі, зберігаючи при цьому доступність за ціною, підвищуючи зручність і замикаючи цикл, щоб забезпечити замкнений життєвий цикл», - додала компанія.

Спершу компанія зосередиться на банках для продуктів, які не є швидкопсувними, але в майбутньому технологія може бути впроваджена в багатьох інших продуктових лінійках. «Ця система успішно працює з поворотними ящиками для напоїв вже понад 50 років. Це нагадує нам про молочаря, якому повертають молочні пляшки», - сказав Пол Беєнс (Paul Baeyens), керуючий директор DS Smith Plastics.