Печать

Faerch UK запускає альтернативний продукт із чорним піддоном rPET

Компанія Faerch UK представила харчові лотки rPET, що містять в середньому 85% переробленого ПЕТ, в рамках зусиль щодо вирішення проблеми утилізації чорних лотків.

За словами Faerch, Evolve використовує «природну суміш» кольорового ПЕТ. Це означає, що колір продукту буде змінюватися, додавши, що ця функція дасть змогу споживачам розпізнавати лотки як циклічні продукти. На відміну від звичайних чорних лотків, які, як правило, не виявляються при сортуванні відходів, лотки Evolve можуть бути виявлені й повернуті в змішаний потік, де вони знову можуть бути перероблені в нові безпечні для харчових продуктів матеріали. За словами Faerch, інтерес ритейлера до Evolve був високим, що обумовлено зростанням попиту населення на стійкі й циклічні продукти. Evolve відповідає правилам і нормам щодо харчових продуктів в діапазоні температур від -40 до + 220 °С.

Стверджується, що лотки перевершують альтернативні пакувальні матеріали, зокрема, щодо безпеки харчових продуктів, переробленого вмісту та можливості переробки

«Evolve є значним кроком вперед у галузі упаковки й дозволяє споживачам перейти на стійкі рішення», - сказав Спенсер Джонстон, регіональний генеральний директор Faerch у Великій Британії та Ірландії.

Щоб «підсолодити» угоду, Faerch запропонувала додаткові стимули для вторинної переробки роздрібним продавцям, які переходять на новий продукт: ідентичну кількість лотків Faerch, які роздрібний продавець продає через свої магазини, буде отримано як відходи для побутового споживання у Великій Британії й перероблено в нові лотки для харчових продуктів на одній з виробничих ділянок Faerch.