Печать

Mitsubishi HiTec Paper продемонструвала інноваційні продукти на Fachpack 2019

Mitsubishi HiTec Paper вперше на виставці Fachpack 2019 у Нюрнберзі представила новітній бар'єрний папір Barricote BAG WGOM. Цей пакувальний матеріал придатний для повної переробки і для гнучкої упаковки для харчових продуктів, складається з кількох бар'єрів проти водяної пари, жиру, а також кисню і аромату.

З новим Вarricote BAG WGOM (89 г) Mitsubishi випускає особливо стійкий бар'єрний папір для гнучкої упаковки для харчових продуктів, який має вражаючий універсальний мультібар'єр. Він захищає продукти харчування і споживачів не тільки від водяної пари, жиру або масла і кисню або аромату, але також від міграції мінерального масла (MOSH / MOAH), таким чином пропонуючи особливо широкий бар'єрний захист.

Папір, вироблений з натуральних волокон, складається з особливо високу частку відновлюваної сировини і на 100% не містить полімерних плівок, алюмінію і фторуглеродів. Звичайно, BAG WGOM схвалений для безпосереднього контакту з харчовими продуктами, а також сертифікований FSC® або PEFC ™.

«Крім того, BAG WGOM повністю придатний для вторинної переробки», - говорить Майкл Катер, менеджер з продажу бар'єрних паперів в Mitsubishi. «Завдяки дуже хорошій термозварюванні, він особливо підходить для упаковки пакети сухих і жирних продуктів і є розумною альтернативою плівковому упакуванні з поліетиленової, поліпропіленової або БОПП-плівки».